پروپوزال آماده رایگان

download

راهنمای پروپوزال نویسی

 

برای تعریف پایان نامه کارشناسی ارشد، به خصوص برای رشته های حسابداری ، مدیریت ، و رشته های مهندسی نگارش پروپوزال از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نحوه ی نگارش آن و همچنین تعریف فرضیات و ایده از مهم ترین ارکان یک پروپوزال می باشد. در هنگام نگارش پروپوزال ساختاری همانند شکل زیر را باید در ذهن خود تداعی نمایید:

proposal۱. مقدمه: شامل کلیاتی از موضوع که در زمینه عنوان پایان نامه ی شما وجود دارد. به عنوان مثال اگر موضوعی به صورت زیر باشد “بررسی استفاده از تلگرام در روند انجام وظیفه ی کارکنان یک شرکت دولتی”. حال باید به رشد تکنولوژی و رسیدن به تلگرام و همچنین کارکرد کارکنان قبل از وجود تلگرام و … در این قسمت از پروپوزال گنجانده شود.

۲. تاریخچه: باید مقالات قبلی که در این زمینه کارهایی را انجام داده اند مورد بررسی قرار گیرد. سعی کنید در این قسمت ضعف های مربوط به مقاله ها را نیز به صورت جمله ای کوتاه بنویسید. این کار می تواند تاثیر بسزایی در پذیرش پروپوزال شما ایفای نقش نماید. ضعف یک مقاله را از مقالات دیگر می توانید به دست آورید. در این قسمت نیز سعی کنید از مقدمه های مربوط به مقالات استفاده کنید.

۳. ضعف کارهای قبلی: کلیاتی از ضعف تمام مقالات مطالعه شده را درآورید. دقت کنید لازم نیست همه ی ضعف ها را بنویسید. بیشتر سعی کنید بر روی یک ضعف کلی که همه ی مقالات دارند تاکید کرده و تا می توانید آن موضوع را توضیح دهید. ایده ی زیاد می تواند از انجام پایان نامه ی خوب شما را بازدارد.

۴. ایده ی شما برای حل ضعف ها: حال که ضعف اصلی کارهای قبلی را می دانید. برای حل آن چه راهکاری پیشنهاد می دهید. در این قسمت ایده ی خود را مفصل تر توضیح دهید. ایده ی شما باید بتواند ضعف موجود را برطرف نماید.

۵. فرضیات مسئله: برای حل مسئله ی خود باید فرضیاتی را در نظر بگیرید. این فرضیات باید با واقعیت نیز سازگار باشند. به عنوان مثال شروع کار کارمندان از ساعت ۸ صبح و … .

۶. روش تحقیق: در این قسمت باید روش تحقیق خود را به طور کامل توضیح دهید. این که پرسشنامه تهیه خواهید کرد یا برای رشته ی مهندسی الگوریتمی را که استفاده خواهید کرد و … .

۷. نتیجه ای که انتظار داریم به آن برسیم: نتیجه باید بسیار معقول باشد و از طرفی واقعا باید فکر کنید که به آن می رسید یا نه؟! در این قسمت نیز خلاصه ای از آن را ذکر کنید. دقت کنید نباید هر چیزی که به ذهنتان می رسد را بنویسید بلکه صرفا نتیجه ی اصلی را در این قسمت بیان کنید.


دانلود یک نمونه پروپوزال آماده رایگان :

 

 

 

پروپوزال آماده
پروپوزال آماده

این محصول حاوی چند پروپوزال آماده برای موضوعات مختلف در رشته های مدیریت و مهندسی برق می باشد که برای موضوعات مختلفی پروپوزال نوشته شده است. شما می توانید با استفاده از این محصول کلیات نگارش پروپوزال را به دست آورده و برای نگارش صحیح پروپوزال خود از آن ها کمک بگیرید. و همچنین چند فرم خام پروپوزال نیز برای شما گردآوری شده و همه در یک فایل  زیپ به صورت زیر می باشند.

  • پروپوزال آماده دانشگاه سراسری

۱. پروپوزال دانشگاه تهران – رشته برق- منابع دارد – پروپوزال فایل pdf می باشد.

۲. پروپوزال دانشگاه تهران -رشته حقوق-منابع دارد- پروپوزال فایل word و قابل تغییر است

۳. پروپوزال دانشگاه علم و صنعت- رشته برق- منابع دارد – پروپوزال فایل pdf می باشد.

۴. پروپوزال دانشگاه تبریز – رشته برق- منابع دارد – پروپوزال فایل pdf می باشد.

۵. پروپوزال دانشگاه ارومیه – رشته برق- منابع دارد – پروپوزال فایل word و قابل تغییر است

  • پروپوزال آماده دانشگاه آزاد

 

۶. پروپوزال دانشگاه آزاد کازرون – رسته برق-منابع دارد – پروپوزال فایل word و قابل تغییر است.

۷. پروپوزال دانشگاه آزاد ملایر- رسته مدیریت بازرگامی -منابع ندارد – پروپوزال فایل word می باشد.

۸. پروپوزال دانشگاه آزاد علوم تحقیقات -منابع ندارد – پروپوزال فایل word و قابل تغییر است.

9. پروپوزال  دانشگاه ازاد-رشته روانشناسی-منابع دارد-پروپوزال فایل pdf

  • پروپوزال آماده دانشگاه پیام نور

 

10. پروپوزال دانشگاه پیام نور – رسته مدیریت اجرایی-منابع دارد – پروپوزال فایل word و قابل تغییر است.

  • نمونه فرم خام پروپوزال

 

11. فرم خام پروپوزال دانشگاه شهید بهشتی-فایل word

12. فرم خام پروپوزال دانشگاه آزاد -فایل word

13. فرم خام پروپوزال دانشگاه پیام نور -فایل word

14. فرم خام پروپوزال دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی – فایل word

15. فرم خام پروپوزال رشته علوم انسانی- فایل word

 

برای دانلود از مرورگر گوگل کروم یا فایر فاکس استفاده کنید

تومان ۵,۰۰۰ تومان ۴,۲۰۰

دیدگاهها

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.