شبیه سازی و ترجمه مقاله تاثیر منابع تولید پراکنده جهت حفاظت خطوط توزیع مدرن از رعد و برق

springer
سال انتشار :
2016
تعداد صفحات مقاله انگلیسی :
8
نشریه :
SPRINGER
تعداد رفرنس ها :
15
درس های مرتبط :
حفاظت و رله - حفاظت پیشرفته - سیستم های توزیع انرژی
شبیه سازی :
در حال حاضر انجام نشده. اما می توانید سفارش دهید تا برای شما انجام داده شود.
کلمات کلیدی :
تولید پراکنده – خطوط توزیع – برقگیرها – مقاومت زمین – شبیه سازی
عنوان فارسی :

تاثیر منابع تولید پراکنده جهت حفاظت خطوط توزیع مدرن از رعد و برق

عنوان انگلیسی :

The impact of distributed generation to the lightning protection of modern distribution lines

وضعیت ترجمه :
انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید

سال انتشار : 2016

تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8

نشریه : SPRINGER

تعداد رفرنس ها : 15

درس های مرتبط : حفاظت و رله - حفاظت پیشرفته - سیستم های توزیع انرژی

شبیه سازی : در حال حاضر انجام نشده. اما می توانید سفارش دهید تا برای شما انجام داده شود.

کلمات کلیدی : تولید پراکنده – خطوط توزیع – برقگیرها – مقاومت زمین – شبیه سازی

عنوان فارسی : تاثیر منابع تولید پراکنده جهت حفاظت خطوط توزیع مدرن از رعد و برق

عنوان انگلیسی : The impact of distributed generation to the lightning protection of modern distribution linesفهرست مطالب
1- مقدمه 2- پیکربندی سیستم 3- نتایج شبیه سازی 4- نتیجه گیری

چکیده انگلیسی
Abstract The distributed generation (DG) has become very popular in recent years mainly due to their high efficiency, their benefits to distribution networks (e.g., improvement of voltage profiles and load factor, reduction of power losses, delivery of backup power, elimination of system upgrades, etc.) and their low emissions. On the other hand the continuous installation of DGs has raised several different issues that need to be considered. Lightning constitutes one of the main factors of failures in distribution lines and therefore the lightning performance of modern distribution lines with DGs is one of the issues that needs to be further studied. The lightning protection of the lines and the reduction or elimination of faults are mainly based on the protection measures undertaken by the electric utilities. In this work the impact of DG to the lightning protection of distribution lines is studied through extensive simulations that consider different factors that influence the efficiency of the protection systems and the developed overvoltages. The paper aims to contribute in the more effective lightning protection of modern distribution lines.

چکیده فارسی
چکیده- منابع تولید پراکنده در سال های اخیر عمدتا به دلیل راندمان بالا، مزایای زیاد برای شبکه های توزیع (بهبود پروفیل ولتاژ ، بهبود ضریب بار ، کاهش تلفات توان ، تحویل توان به صورت پشتیبانی ، حذف نیاز به ارتقا سیستم و … ) و آلایندگی کم بسیار محبوب شده اند. از سوی دیگر نصب و راه اندازی پیوسته DG ها شبکه را با مشکلات و موضوعاتی همراه می کند که باید در هنگام نصب در نظر گرفته شوند. رعد و برق یکی از عوامل و فاکتورهای اصلی شکست در خطوط توزیع می باشد و بنابراین عملکرد خطوط توزیع مدرن با حضور DG ها در زمان رعد و برق مسائلی است که باید بیشتر مورد مطالعه قرار گیرد. حفاظت خطوط از رعد و برق و کاهش یا از بین بردن خطا به طور عمده در حفاظت برق مطرح بوده و اقداماتی باید در این زمینه صورت گیرد. در این کار تاثیر DG در حفاظت خطوط سیستم توزیع از رعد و برق از طریق شبیه سازی گسترده که فاکتورهای مختلفی که بهره وری سیستم های توزیع را تحت تاثیر قرار می دهند در نظر گرفته شده و مورد مطالعه قرار گرفته است. هدف این مقاله حفاظت موثر تر خطوط توزیع مدرن در برابر رعد و برق می باشد.


حفاظت سیستم قدرت

رعد و برق از زمان های ظولانی سیستم های قدرت را با چالش های زیادی روبرو کرده است. حفاظت خطوط توزیع و حفاظت خطوط انتقال از رعد و برق مسئله ای است که امروزه مقالات و پژوهش های زیادی به این موضوع اختصاص دارند. حفاظت سیستم قدرت به خصوص حفاظت خطوط توزیع در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته و تاثیر منابع تولید پراکنده DG ها برای حفاظت این نوع خطوط از رعد و برق تجزیه و تحلیل شده است.

حفاظت سیستم قدرت
حفاظت سیستم قدرت

این مقاله که بر روی یک خط توزیع با اتصال DG (نیروگاه های تولید پراکنده) انجام شده است به منظور مطالعه تاثیر DG بر حفاظت از خطوط توزیع مدرن در برابر رعد و برق پرداخته است. از داده های واقعی از یک خط توزیع معمولی در این کار استفاده شده است. عواملی که به طور قابل توجهی بهره وری سیستم های حفاظت و اضافه ولتاژ نظیر راه اندازی و افزایش برقگیرها ، موقعیت نصب و راه اندازی برقگیرها و مقاومت زمین خطوط توزیع در شبیه سازی ها در نظر گرفته شده اند. نتایج به دست آمده برای حفاظت خطوط توزیع در برابر رعد و برق که شامل منابع تولید پراکنده هستند نشان از مفید بودن این روش دارند.

محصولات مشابه

شبیه سازی مقاله رله های اضافه جریان جهتی

شبیه سازی مقاله رله های اضافه جریان با منحنی های غیرمتعارف و کاربرد آن در سیستم قدرت

شبیه سازی هماهنگی رله های اضافه جریان با توجه به منحنی های زمانی غیر استاندار

شبیه سازی مقاله هماهنگی بهینه رله های اضافه جریان با استفاده از الگوریتم PSO

تومان ۲۰,۰۰۰

دیدگاهها

 1. :

  سلام خسته نباشید
  چرا نمیشه ترجمه مقاله را دانلود کرد

  • :

   سلام ابتدا باید از طریق درگاه بانکی مبلغ رو واریز کنید بعد لینک دانلود باز میشه و میتونید دانلود کنید. همچنین لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال خواهد شد.

 2. (مالک تایید شده):

  سلام فایل ترجمه را دانلود کردم ولی تصااویر و نمودار ها در ترجمه قرار داده نشده…

  • :

   سلام
   شکل ها قرار داده شد و دوباره به ایمیلتان ارسال گردید.
   با تشکر

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.