شبیه سازی و ترجمه مقاله مدلسازی و ارزیابی قابلیت اطمینان و دسترس پذیری سیستم های صنعتی

IEEE
سال انتشار :
2014
تعداد صفحات مقاله انگلیسی :
5
نشریه :
IEEE
تعداد رفرنس ها :
11
درس های مرتبط :
قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت - سیستم های توزیع انرژی
شبیه سازی :
در حال حاضر انجام نشده. اما می توانید سفارش دهید تا برای شما انجام داده شود.
کلمات کلیدی :
سیم طناب – شکست ناگهانی- آسیب های وحشتناک – سیم های شکسته
عنوان فارسی :

مدلسازی و ارزیابی قابلیت اطمینان و دسترس پذیری سیستم های صنعتی (یعنی عدم قطعی بارهای صنعتی)

عنوان انگلیسی :

Modeling and evaluation of reliability and availability of industrial systems

وضعیت ترجمه :
انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید

سال انتشار : 2014

تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5

نشریه : IEEE

تعداد رفرنس ها : 11

درس های مرتبط : قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت - سیستم های توزیع انرژی

شبیه سازی : در حال حاضر انجام نشده. اما می توانید سفارش دهید تا برای شما انجام داده شود.

کلمات کلیدی : سیم طناب – شکست ناگهانی- آسیب های وحشتناک – سیم های شکسته

عنوان فارسی : مدلسازی و ارزیابی قابلیت اطمینان و دسترس پذیری سیستم های صنعتی (یعنی عدم قطعی بارهای صنعتی)

عنوان انگلیسی : Modeling and evaluation of reliability and availability of industrial systemsفهرست مطالب
1- مقدمه 2- مقایسه معمولی و تستهای شتاب مدل قابلیت اطمینان 3- سیستم سری موازی 4- سیستم موازی سری 5- نتیجه گیری

چکیده انگلیسی
Abstract— With today’s highly reliable components, we are often unable to obtain a reasonable amount of test data under normal use condition. For this reason, accelerated tests method is the reasonable procedure to be applied. It is used to determine the reliability of a product in a short period of time by accelerating the use environment. Application of the method of accelerated tests can save cost that we used to pay for overcoming the dilemma of not being able to estimate failure rates by testing directly at use conditions. In the method of accelerated tests, acceleration factor is known or there exists a mathematical model which specifies the relationship between lifetime and reliability or failure. This model proves its value not only as a way of a validation model for classical reliability models existing in the literature, but more, as a quantifier of reliability gain resulting when replacing or modifying parts (cost-benefit analysis).

چکیده فارسی
چکیده- اجزاهای با قابلیت اطمینان بیشتر امروزی، ما قادر به دست آوردن مقدار مناسب داده ها ی شرایط استفاده عادی یک سیستم هستیم. به همین دلیل، روش تست قابلیت اطمینان برای به دست آوردن بسیار منطقی و معقول به کار گرفته می شود. آن جهت تعیین قابلیت اطمینان یک دوره کوتاه با تسریع استفاده از محیط زیست، به کار گرفته می شود. با استفاده از روش تست قابلیت اطمینان شتاب، هزینه ی که ما استفاده می کنیم برای غلبه بر معضل بودن نمی توانیم برای تخمین نرخ شکست که به طور مستقیم با آزمایش به دست می آید را ذخیره کنیم. در روش تست قابلیت اطمینان شکست، ضریب شکست شناخته شده است و یا یک مدل ریاضی که رابطه ی بین طول عمر و قابلیت اطمینان یا شکست را مشخص کند، وجود دارد. این مدل ارزش خود را نه تنها به عنوان یک راه از یک مدل اعتبار سنجی برای قابلیت اطمینان کلاسیک موجود در ادبیات ثابت می کند، بلکه بیشتر به عنوان یک کمیت افزایش قابلیت اطمینان که جابجایی با اصلاح قطعات را نیز مشخص می کند (تحلیل هزینه-سود)


ارزیابی قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت

مسئله ی بسیار مهمی که همواره باید در سیستم های قدرت مورد بررسی قرار گیرد قابلیت اطمینان می باشد. ارزیابی قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت می توان کمک شایانی برای افزایش میزان رضایتمندی مشتریان از عرضه ی انرژی برق ایجاد کند.

ارزیابی قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت
ارزیابی قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت

با توجه به مسائل در دسترس بودن و قابلیت اطمینان، با توجه به پیچیدگی های تغییر و دستکاری در روش های سیستماتیک، در اکثر موارد عناصر زائد نیروگاه ها با توجه به فناوری هوشمند و قوانین کلی از پیش تعیین شده هستند. هدف این مقاله تعیین قابلیت اطمینان از کل خدمات مجموعه می باشد. تئوری تست شتاب را در ابتدا برای تعیین قابلیت اطمینان اجزای سیستم از طریق ضریب شتاب قادر می سازد. این پارامتر بستگی به پارامتر مکانی ویبل، حالت شکست و استرس دارد. با افزایش پیچیدگی سیستم های قدرت که منجر به هزینه های عملیات و هزینه های نگهداری می شود. بنابراین این مقاله در پی کاهش هزینه های تعمیر  و نگهداری و بهبود قابلیت اطمینان با استفاده از روش عددی هستیم که به ما اجازه نشان دادن مقایسه دو روش را با هم بدهد. نتایج این مقایسه نشان می دهد که قابلیت اطمینان از روش تست شتاب یک تنظیم قدیمی برای قابلیت اطمینان را نشان داده و بعد از آن می توانیم به صورت پیشگویانه دوره مطلوب تعمیر و نگهداری را ارائه داده و مقدار سودمندی قابلیت اطمینان از جایگزینی و یا اصلاح را به دست آورده و پشتیبانی نماییم.

محصولات مشابه

ارزیابی قابلیت اطمینان برای شبکه های هوشمند و شبکه های توزیع آینده

بررسی و ارزیابی تاثیر DG بر قابلیت اطمینان سیستم های توزیع

مدل‌سازی جامع قابلیت اطمینان در شبکه های هوشمند ( الزامات و چالش‌ها)

محتوی بسته : فایل ورد (WORD) ترجمه مقاله فایل PDF مقاله انگلیسی

تومان ۲۲,۰۰۰

دیدگاهها

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.