دانلود شبیه سازی مقاله بررسی خودکار در مقیاس بزرگ برای شکل های کاغذ در حال سقوط آزاد

عنوان فارسی

بررسی خودکار در مقیاس بزرگ برای شکل های کاغذ در حال سقوط آزاد از طریق آزمایش فیزیکی تکراری

عنوان انگلیسی

Large-scale automated investigation of free-falling paper shapes via iterative physical experimentation

کلمات کلیدی

رباتیک؛ بینایی کامپیوتر؛ یادگیری ماشین

درسهای مرتبط

مهندسی کامپیوتر

تعداد صفحات انگلیسی : 14 نشریه : NATURE
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 54
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
nature
قیمت دانلود مقاله
92,000تومان
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
آیا این مقاله برای بیس پایان نامه مناسب است؟ : بله آیا این مقاله برای ارائه کلاسی مناسب است؟ : بله
برنامه ای که در آن مقاله شبیه سازی شده است : این مقاله در محیط متلب پیاده سازی شده است نام مجله مقاله : Nature Machine Intelligence (هوش ماشین طبیعت)
ترجمه: ندارد گزارشکار : ندارد شبیه سازی : دارد (فایل های شبیه سازی در متلب با فرمت .m)

این مقاله در محیط متلب به صورت کامل شبیه سازی شده و در صورت خرید و دانلود مقاله شما به راحتی قادر خواهید بود از برنامه مربوطه استفاده نمایید. در صورت بروز هر گونه مشکل در نحوه ی اجرای برنامه سایت سیگمالند به مدت 24 ساعت بعد از خرید محصول، پشتیبانی آن را تا اجرای کامل برعهده دارد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

پروژه متلب شکل های کاغذ در سقوط آزاد

شکل های کاغذی سقوط آزاد، رفتارهای غنی، پیچیده و متغیری از خود نشان می دهند که مدل سازی تحلیلی آنها فوق العاده چالش برانگیز است. اجرای تجربی فیزیکی به درک سیستم کمک می کند، اما وقت گیر، حساس به شرایط اولیه و وابسته به دسته بندی رفتاری بصری غیرعینی است. در این مطالعه، روبوتیک، بینایی کامپیوتر و یادگیری ماشین برای ساخت، تحلیل و دسته بندی خودکار رفتار صدها شکل، مورد استفاده قرار می گیرند. این سیستم بوسیله تکثیر نتایج مربوط به دیسک های سقوط کننده که چهار سبک سقوط را بروز می دهد، اعتباریابی می شود: سقوط کننده، آشفته، پایدار و دوره ای (متناوب). نشان داده شده که یک نگاشت قبلاً تعیین شده از یک فضای پارامتری یک بعدی به گروه های رفتاری، با این آزمایش ها برای رفتارهای سقوط کننده و آشفته، همخوانی و همسویی دارد. اما، رفتارهای پایدار یا دوره ای در نواحی قبلاً مشاهده نشده فضای پارامتری، دیده می شوند. شکل های پیچیده تر هشت ضلعی، مربع و ضربدر مورد بررسی قرار گرفتند و نشان داده شد که فضای پارامتر غیرابعادی به این شکل ها تعمیم پیدا می کند. این، کارایی و پتانسیل روبوت ها برای بررسی سیستم های فیزیکی پیچیده را تایید می کند، که از این موارد کاغذ سقوط کننده یکی از مثالها می باشد و الگویی برای بررسی چنین سیستم هایی در آینده، فراهم می کند.

این مقاله مربوط به سال 2020 بوده و شبیه سازی آن نیز در نرم افزار متلب (MATLAB) انجام شده است. در ادامه نیز تعدادی از تصاویر مربوط به خروجی های آن قرار داده شده است:

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود شبیه سازی مقاله بررسی خودکار در مقیاس بزرگ برای شکل های کاغذ در حال سقوط آزاد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + نوزده =

آموزش برنامه نویسی

پشتیبانی

ارتباط با ما

  • شماره تماس : 09360147484
  • ایمیل : info@sigmaland.ir

نماد اعتماد الکترونیکی

لوگو طلایی

logo-samandehi
تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت سیگمالند محفوظ است.