دانلود پرسشنامه سنجش عوامل موثر بر بهبود فرهنگ کارآفرینی در مدارس

عنوان

ارزیابی عوامل موثر بر ارتقای فرهنگ کارآفرینی در مدارس

سال تهیه : 1402 تعداد صفحه : 8
فرمت فایل : docx نوع فایل : word (ورد) قابل ویرایش
کیفیت : طلایی مناسب : دانشجویان

در این پرسشنامه به سنجش عوامل موثر بر بهبود فرهنگ کارآفرینی در مدارس به صورت فایل ورد (word) قابل ویرایش پرداخته ایم. در صورت وجود هر گونه مشکل لطفا با بخش پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.

پرسش نامه آماده
قیمت دانلود
8,400تومان
توضیحات

ارزیابی عوامل موثر بر بهبود فرهنگ کارآفرینی در مدارس:

پرسشنامه سنجش عوامل موثر بر بهبود فرهنگ کارآفرینی در مدارس یک ابزار تحقیقی است که برای اندازه گیری و ارزیابی عوامل مختلفی که می‌ توانند بر بهبود فرهنگ کارآفرینی در مدارس تأثیرگذار باشند، طراحی شده است.

این پرسشنامه دارای 34 سوال بوده و هدف آن ارزیابی عوامل پرورشی موثر برارتقای علم کارآفرینی در مدارس (عوامل نگرشی و اعتقادی، عوامل مالی، عوامل ساختاری) می باشد. نمره گذاری پرسشنامه بصورت طیف لیکرت 5 نقطه ای می باشد.

این پرسشنامه شامل سوالاتی است که به مدیران، معلمان، دانش‌ آموزان و والدین اجازه می‌ دهد تا نظرات و تجربیات خود را در مورد عوامل مختلفی که می‌ توانند بهبود علم کارآفرینی در مدارس را تحت تأثیر قرار دهند، اعلام کنند.

این پرسشنامه ممکن است شامل سوالاتی در مورد زیرساخت‌ های فرهنگی و آموزشی مدرسه، نقش معلمان و مدیران در ترویج کارآفرینی، انگیزه و اعتقادات دانش‌ آموزان به کارآفرینی، و نقش والدین در پشتیبانی از فرهنگ کارآفرینی در مدرسه باشد.

فرهنگ کارآفرینی

این پرسشنامه به عنوان یک ابزار تحقیقی می‌ تواند به محققان، مدیران و سازمان‌ های آموزشی کمک کند تا عوامل موثر بر بهبود فرهنگ کارآفرینی در مدارس را شناسایی و ارزیابی کنند و برنامه‌ های مناسب برای افزایش فرهنگ کارآفرینی در مدارس را طراحی کنند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پرسشنامه سنجش عوامل موثر بر بهبود فرهنگ کارآفرینی در مدارس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش برنامه نویسی

پشتیبانی

ارتباط با ما

  • شماره تماس : 09360147484
  • ایمیل : info@sigmaland.ir

نماد اعتماد الکترونیکی

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت سیگمالند محفوظ است.