دانلود شبیه سازی استخراج ویژگی سیگنال قلب با تبدیل ویولت در متلب

خلاصه:

در این پروژه ویژگی سیگنال قلبی یا همان سیگنال ECG با روش استخراج پیکهای R , QRS و با استفاده تبدیل ویولت و در نرم افزار متلب استخراج شده است. فایل شبیه سازی در نرم افزار متلب شامل کدهای متلب و دو فایل ضبط شده ضربان قلب در فرمت .wav است که بلافاصله بعد ازخرید در اختیاز محققان عزیز قرار خواهد گرفت.

متلب
قیمت دانلود مقاله
58,900تومان
گزارشکار: دارد شبیه سازی : در نرم افزار متلب
شرح موضوع

استخراج ویژگی سیگنال قلب (ECG)

سیگنال قلبی یا ECG یکی از سیگنال های مهم در پزشکی است که استخراج وتحلیل درست آن در درمان بیماری ها و پیشگیری از وقوع بیماری های قلبی بسیار موثر است. یکی از روش های استخراج سیگنال قلبی استفاده از تبدیل ویولت است.

تبدیل ویولت یکی از دستاوردهای نسبتا جدید ریاضیات است، که بر پایه چندین دهه تحقیق در تجزیه و تحلیل بدست آمده است، برنامه های کاربردی مهمی امروزه برای استفاده از تبدیل ویولت در بسیاری از زمینه های علم و مهندسی و امکانات جدید برای درک جنبه های ریاضی و همچنین افزایش برنامه های کاربردی ارائه شده اند.

تبدیل ویولت، با استفاده از “موجک” انجام می شود. موجک یک تابع خاص با میانگین صفر است، موجک در فضا به صورت موضعی در نظر گرفته شده است.از این رو، ارتباط نزدیک تر بین توابع خاص و ضرایب آنها امکان پذیر است و ثبات عددی بیشتر در بازسازی و محاسبات را فراهم می کند.

هر برنامه ای که بر مبنای تبدیل فوریه است، می تواند با استفاده از موجک ها به هم متصل شود و این پروژه با استفاده از تبدیل ویولت در نرم افزار متلب سیگنال قلبی استخراج شده است.

در ادامه یک نمونه از شکل موج خروجی حاصل از نتایج شبیه سازی ها در نر افزار نشان داده شده است.

سیگنال قلبی

سیگنال قلبی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود شبیه سازی استخراج ویژگی سیگنال قلب با تبدیل ویولت در متلب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت سیگمالند محفوظ است.