دانلود شبیه سازی محاسبه پارامتر های شبکه عصبی با طراحی شبکه عصبی و الگوریتم پس انتشار خطا

خلاصه:

در این پروژه پارامتر های شبکه عصبی با استفاده از طراحی مناسب شبکه عصبی و الگوریتم پس انتشار خطا محاسبه شده است و نتایج خروجی نشان از عملکرد درست روش پیشنهادی دارد. شبیه سازی این پروژه در متلب صورت گرفته است و پس از خرید فایل شبیه سازی به همراه فیلم راهنما در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

متلب
قیمت دانلود مقاله
98,800تومان
گزارشکار: دارای گزارش کار و فیلم آموزشی شبیه سازی : دارد (متلب)
شرح موضوع

طراحی شبکه عصبی و الگوریتم پس انتشار خطا

با توسعه روز افزون یادگیری ماشین در زمینه های مختلف علمی و تحقیقاتی نیاز فراوانی به درک عمیق از آن وجود دارد. یکی از روش های یادگیری ماشین شبکه های عصبی هستند که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. در این پروژه پارامترهای شبکه عصبی با استفاده از طراحی مناسب شبکه عصبی و الگوریتم پس انتشار خطا محاسبه شده است.

شبیه سازی ها برای این پروژه در نرم افزار متلب صورت گرفته است و در ادامه بخشی از نتایج حاصل نشان داده شده است. همچنین فیلم راهنما از مزاحل انجام شبیه سازی در اختیار محققان عزیز قرار خواهد گرفت. به عنوان نمونه نمودار الگوی ورودی در شبیه سازی ها به صورت زیر و بصورت تصادفی در نظر گرفته شده است:

 

ورودی

ورودی

خروجی حاصل از شبکه عصبی در شکل زیر نشان داده شده است که این خروجی همان طور که انتظار میرفت متناسب با وردی شبکه عصبی است

خروجی

خروجی

همچنین میزان کاهش خطا در طول اموزش که با اسفاده از روش مینیمم کردن حداقل مربعات (MSE) محاسبه می شود در ادامه نشان داده شده است:

تابع خطا

تابع خطا


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود شبیه سازی محاسبه پارامتر های شبکه عصبی با طراحی شبکه عصبی و الگوریتم پس انتشار خطا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت سیگمالند محفوظ است.