دانلود شبیه سازی مقاله الگوریتم خود ترمیم برای شبکه انتقال بر اساس نظریه شبکه پیچیده

عنوان فارسی

یک الگوریتم خود ترمیم تقویت کننده برای شبکه های انتقال بر اساس نظریه شبکه پیچیده

عنوان انگلیسی

A Restorative Self-Healing Algorithm for Transmission Systems Based on Complex Network Theory

کلمات کلیدی

خود ترمیم؛ بازآرایی شبکه؛ شبکه پیچیده؛ فاصله الکتریکی

درسهای مرتبط

شبکه های هوشمند ؛ بهره برداری از سیستم های قدرت

تعداد صفحات انگلیسی : 9 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 24
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
قیمت دانلود مقاله
82,000تومان
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
آیا این مقاله برای بیس پایان نامه مناسب است؟ : بله آیا این مقاله برای ارائه کلاسی مناسب است؟ : بله (این محصول دارای پاورپوینت 22 اسلایدی برای ارائه کلاسی هست)
برنامه ای که در آن مقاله شبیه سازی شده است : این مقاله در محیط متلب پیاده سازی شده است نام مجله مقاله : IEEE Transactions on Smart Grid (مجله شبکه هوشمند)
ترجمه: دارد (فایل ورد و PDF ترجمه در 19 صفحه) گزارشکار : دارد (دو فایل توضیحات 32 صفحه ای و 2 صفحه ای در قالب فایل ورد) (یک فیلم آموزشی 3 دقیقه ای که به توضیحات کلیات شبیه سازی پرداخته است) شبیه سازی : دارد (13 ام فایل متلب)

این مقاله در محیط متلب به صورت کامل شبیه سازی شده و در صورت خرید و دانلود مقاله شما به راحتی قادر خواهید بود از برنامه مربوطه استفاده نمایید. در صورت بروز هر گونه مشکل در نحوه ی اجرای برنامه سایت سیگمالند به مدت 24 ساعت بعد از خرید محصول، پشتیبانی آن را تا اجرای کامل برعهده دارد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

الگوریتم خود ترمیم در شبکه انتقال

با افزایش بیش از پیش ظرفیت و گسترش همبندی سیستم های قدرت مدرن، و همچنین تجدید ساختار صنعت قدرت، بهره برداری و نگهداری سیستم قدرت، پیچیده تر شده اند و سیستم های قدرت بیشتر نزدیک به حدود عملکردی خود، کار می کنند. این عوامل، احتمال رخداد خاموشی را افزایش می دهند. در سالهای اخیر، چندین خاموشی در سیستم های قدرت واقعی جهان رخ داد، اگرچه معیارهای بسیاری برای بهبود سطح ایمنی و پایداری سیستم های قدرت، در نظر گرفته شده است. با توجه به این پیشینه، بررسی مسائل در مورد خود ترمیم در شبکه های هوشمند بعد از یک خاموشی کامل یا یک خاموشی محلی، بسیار مهم است.

استراتژی های خود ترمیم، گزینه های کنترلی هستند که برای هدایت یک سیستم قدرت به سمت یک وضعیت ایمن تر، کمتر آسیب پذیر، شروع می شوند. این گزینه های کنترلی، معمولاً در این مدها شروع می شوند: مدهای خودترمیمی پیشگیرانه، تصحیح کننده و بازیابی کننده. استراتژی های خودترمیمی بازیابی کننده، برای هدایت سیستم قدرت از یک وضعیت عملکردی بازیابی کننده به یک وضعیت نرمال بوسیله گزینه های کنترلی، مانند بلک استارت، بازآرایی شبکه و بازیابی بار، استفاده می شوند.

خودترمیم بازیابی کننده سیستم های قدرت، اول از همه پیشنهاد شد. سپس، بینیت یا میانگی الکتریکی، که می تواند بازگو کننده نه تنها اهمیت نسبی و اولویت بازیابی مولدهای غیر «بلک استارت» جهت شروع مجدد و بارهای مهم جهت بازیابی مجدد، می باشند بلکه همچنین توزیع گره ها جهت بازیابی، براساس نظریه شبکه پیچیده، تعریف می شود. براساس بینیت الکتریکی ارائه شده، یک مدل و استراتژی بهینه سازی خودترمیمی بازیابی کننده برای تعیین مسیر بازیابی بهینه و شبکه اسکلت بندی سیستم های قدرت مقصد، پیشنهاد می شوند. در آخر، سیستم 10 واحدی 39 شین نیوانگلند و قسمتی از سیستم قدرت واقعی گوانگدونگ در چین برای اثبات و نشان دادن ویژگی استراتژی پیشنهادی، بکار گرفته می شوند. مثال های متعدد نشان می دهند که انرژی تامین نشده بارهای مهم را می توان با استفاده از استراتژی خودترمیم بازیابی کننده پیشنهادی در مقایسه با استراتژی های بازیابی سنتی و استراتژی قابلیت تولید بیشینه، کاهش داد.

این شبیه سازی در محیط نرم افزار متلب (MATLAB) انجام شده و در ادامه نیز تعدادی از تصاویر مربوط به خروجی های شبیه سازی قرار داده شده است:

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود شبیه سازی مقاله الگوریتم خود ترمیم برای شبکه انتقال بر اساس نظریه شبکه پیچیده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − چهار =

آموزش برنامه نویسی

پشتیبانی

ارتباط با ما

  • شماره تماس : 09360147484
  • ایمیل : info@sigmaland.ir

نماد اعتماد الکترونیکی

لوگو طلایی

logo-samandehi
تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت سیگمالند محفوظ است.