دانلود پاورپوینت مدیریت منابع انسانی در بخش دولتی

عنوان

مدیریت منابع انسانی در بخش دولتی

سال تهیه : 1402 تعداد اسلاید : 14
فرمت فایل : pptx-ppt نوع فایل : پاورپوینت
کیفیت : طلایی مناسب : دانشجویان

این پاورپوینت در مورد مدیریت منابع انسانی در بخش دولتی می باشد که در 14 اسلاید به صورت فایل قابل ویرایش با فرمت ppt-pptx طراحی شده است. در صورت وجود هر گونه مشکل لطفا با بخش پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.

پاورپوینت آماده
قیمت دانلود
29,000تومان
توضیحات

مدیریت منابع انسانی

مدیریت منابع انسانی در بخش دولتی یکی از عوامل اصلی و مهم برای عملکرد و توسعه سازمان های دولتی است. منابع انسانی به مجموعه افرادی اطلاق می شود که در سازمان های دولتی مشغول به کار هستند و نقش بسیار مهمی در اجرای سیاست ها و برنامه های دولتی دارند.

این پاورپوینت در 14 اسلاید تهیه شده و در ادامه نیز تصویر مربوط به اسلاید شماره 3 آن قرار داده شده است:

تعریف کلاسیک مدیریت پرسنل

مدیریت منابع انسانی در بخش دولتی شامل فرآیندها و استراتژی هایی است که برای جذب، حفظ، توسعه و مدیریت نیروهای انسانی در سازمان های دولتی استفاده می شود. این فرآیندها شامل برنامه ریزی منابع انسانی، جذب و انتخاب کارکنان، آموزش و توسعه، ارزیابی عملکرد، پاداش و کارکردهای مشابه می باشد.

برنامه ریزی در بخش دولتی شامل تعیین نیازهای سازمانی برای این نیروها است. این شامل بررسی و تحلیل نیازهای کارکنان، تعیین تعداد و نوع نیروهای مورد نیاز، تعیین فرآیندهای استخدام و جذب کارکنان جدید و برنامه ریزی برای توسعه و پیشرفت کارکنان فعلی است.

جذب و انتخاب کارکنان در بخش دولتی شامل فرآیندهای استخدام و انتخاب کارکنان جدید است. این شامل تبلیغات شغلی، مصاحبه های شغلی، آزمون ها و ارزیابی های کارکنان متقاضی است. هدف از این فرآیند تشخیص و جذب افراد با مهارت ها و توانمندی های مناسب برای سازمان است.

در ادامه، تصویر مربوط به اسلاید شماره 12 این پاورپوینت قرار داده شده است:

بخش دولتی

آموزش و توسعه نیروهای انسانی در بخش دولتی شامل فرآیندهای آموزش و پرورش کارکنان است. این شامل برنامه های آموزشی، دوره های آموزشی و توسعه حرفه ای است که به کارکنان کمک می کند تا مهارت ها و دانش خود را بهبود بخشند و بتوانند بهترین عملکرد را در سازمان داشته باشند.

ارزیابی عملکرد کارکنان در بخش دولتی شامل فرآیندهایی است که برای ارزیابی عملکرد کارکنان استفاده می شود. این شامل تعیین معیارهای ارزیابی، انجام ارزیابی های منظم، تعیین نقاط قوت و ضعف کارکنان و برنامه ریزی برای بهبود عملکرد آنها است.

پاداش و کارکردهای مشابه در بخش دولتی شامل سیستم های پاداش و کارکردهای مشابه است. این شامل تعیین سیستم های پاداش و مزایای مالی و غیرمالی برای کارکنان است. هدف از این فرآیند تشویق کارکنان به بهبود عملکرد و افزایش تعهد آنها به سازمان است.

مدیریت منابع انسانی

مدیریت منابع انسانی در بخش دولتی نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت سازمان های دولتی دارد. با استفاده صحیح از منابع انسانی، سازمان های دولتی می توانند عملکرد بهتری داشته باشند، کارکنان خود را توسعه دهند و اهداف و برنامه های دولتی را بهبود بخشند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مدیریت منابع انسانی در بخش دولتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

آموزش برنامه نویسی

پشتیبانی

ارتباط با ما

  • شماره تماس : 09360147484
  • ایمیل : info@sigmaland.ir

نماد اعتماد الکترونیکی

لوگو طلایی

logo-samandehi
تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت سیگمالند محفوظ است.