دانلود شبیه سازی مقاله ارزیابی آسیب پذیری و بازآرایی ریزشبکه

عنوان فارسی

ارزیابی آسیب پذیری و بازآرایی ریزشبکه از طریق الگوریتم بهینه سازی فیزیک مصنوعی بردار جستجو

عنوان انگلیسی

Vulnerability assessment and reconfiguration of microgrid through search vector artificial physics optimization algorithm

کلمات کلیدی

آسیب پذیری سازه؛ حساسیت جامع؛ سیستم ارزیابی آسیب پذیری؛ بازآرایی؛ SVAPO

درسهای مرتبط

الگوریتم های بهینه سازی

تعداد صفحات انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 31
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
قیمت دانلود مقاله
92,000تومان
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
آیا این مقاله برای بیس پایان نامه مناسب است؟ : بله آیا این مقاله برای ارائه کلاسی مناسب است؟ : بله
برنامه ای که در آن مقاله شبیه سازی شده است : این مقاله در محیط متلب پیاده سازی شده است نام مجله مقاله : Electrical Power and Energy Systems (سیستم های قدرت و انرژی)
ترجمه: ندارد گزارشکار : دارد (فایل راهنمای 7 صفحه ای) شبیه سازی : دارد (فایل های شبیه سازی در متلب با فرمت .m)

این مقاله در محیط متلب به صورت کامل شبیه سازی شده و در صورت خرید و دانلود مقاله شما به راحتی قادر خواهید بود از برنامه مربوطه استفاده نمایید. در صورت بروز هر گونه مشکل در نحوه ی اجرای برنامه سایت سیگمالند به مدت 24 ساعت بعد از خرید محصول، پشتیبانی آن را تا اجرای کامل برعهده دارد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

بررسی آسیب پذیری ریزشبکه

هدف «بازآرایی ریزشبکه» (MR)، بهینه سازی بهره برداری شبکه برای برآورده کردن الزامات پایه ولتاژ شین، جریان فیدر و همچنین پیکربندی شبکه شعاعی، می باشد. این پروژه، به دستیابی به کیفیت توان زیاد بارهای حساس، بهبود پروفایل ولتاژ شین و حذف اضافه بار با تنظیم بارها (شامل بارهای قطع پذیر و بارهای قابل تنظیم)، و تغییر وضعیت باز/بسته کلیدهای سکسیونر، کلیدهای تای و کلید PCC در سیستم، می پردازد. یک ریزشبکه را می توان به عنوان یک مکمل برای شبکه قدرت بزرگ در نظر گرفت که قادر به بهبود قابلیت اطمینان و کیفیت تامین برق است. بخاطر آسیب پذیری ذاتی، هدف ارزیابی آسیب پذیری ریزشبکه یافتن نقاط ضعف برای بهبود امنیت و پایداری سیستم برای هدایت MR در بعد از نظر کاهش تلفات، متوازن سازی بار و بازیابی توان می باشد.

مسئله MR با استفاده از کاربرد الگوریتم SVAPO براساس مدل ریاضیاتی ریزشبکه و سیستم ارزیابی آسیب پذیری، مورد بررسی قرار گرفته است. سیستم ارزیابی آسیب پذیری برای نشان دادن آسیب پذیری ریزشبکه با ملاحظه پارامترهای توپولوژیکی و پارامترهای عملیاتی، استفاده شده است. روش توسعه یافته برای ریزشبکه های CERTS و 38 شین تحت چندین سناریو، تست شده است. نتایج نشان می دهند که سیستم ارزیابی آسیب پذیری، براساس مشخصات ساختاری و وضعیت عملکردی ریزشبکه ها پیشنهاد شده که بر یک طرفه بودن روش های ارزیابی سنتی جهت شناسایی موثر نقاط ضعف، غلبه می کند. نتایج نشان می دهند که مسائل بازآرایی MR برای کمینه سازی قابلیت اطمینان کلی ریزشبکه ها با ملاحظه مدهای متصل به شبکه/جزیره ای، فرموله شده اند. نتایج محاسباتی بدست آمده با استفاده از الگوریتم SVAPO بهتر از الگوریتم GA بود. عملکرد الگوریتم SVAPO، فراهم کردن مبنای نظری و عملی برای کاربردهای مهندسی بعدی و همچنین مرجعی برای تعمیر نگهداری و مدیریت شبکه قدرت را اثبات می کند.

این شبیه سازی با استفاده از نرم افزار متلب (MATLAB) انجام شده و در ادامه نیز تعدادی از تصاویر مربوط به محیط شبیه سازی و خروجی های آن قرار داده شده است:

آسیب پذیری شاخص های عملیاتی

الگوریتم بهینه سازی فیزیک مصنوعی بردار جستجو

بازآرایی ریزشبکه

 

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود شبیه سازی مقاله ارزیابی آسیب پذیری و بازآرایی ریزشبکه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

آموزش برنامه نویسی

پشتیبانی

ارتباط با ما

  • شماره تماس : 09360147484
  • ایمیل : info@sigmaland.ir

نماد اعتماد الکترونیکی

لوگو طلایی

logo-samandehi
تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت سیگمالند محفوظ است.