دانلود شبیه سازی پروژه ضبط، پخش، فیلتر گذاری و حذف نویز از صدا با متلب

خلاصه:

در این پروژه شبیه سازی ضبط و پخش صدا با قابلیت اعمال فیلتر FIR بر صوت ضبط شده و حذف نویز از صدا صورت گرفته است و برای راحتی بیشتر محققان یک رابط گرافیکی یا gui نیز برای آن طراحی شده که کاربران بتوانند به راحتی ضبط، پخش، فیلتر گذاری، حذف نویز و ... را انجام دهند. شبیه سازی ها در نرم افزار متلب صورت گرفته است و به همراه فایل آموزشی بعد از خرید قابل دانلود می باشد.

متلب
قیمت دانلود مقاله
22,000تومان
گزارشکار: حاوی گزارش فارسی شبیه سازی : در نرم افزار matlab
شرح موضوع

ضبط و پخش صوت در متلب

متلب دارای توابع مختلفی برای کار با صدا است.به وسیله این توابع میتوان انواع عملیات: ضبط و پخش صدا،ذخیره ،نمایش شکل موج و غیره را انجام داد. در حقیقت با متلب می توان ماتریس صدا رو به دست آورد و انواع عملیاتی که روی ماتریسها قابل اعمال هست را پیاده سازی کرد.

در این پروژه ضبط و پخش کننده صدا به همراه گزارش کار پروژه آماده شده است که یک پروژه مناسب در زمینه پردازش صوت و پردازش سیگنال می باشد. برای ساده سازی و اجرای بهتر شبیه سازی ها بعد از کد نویسی، در در یک محیط گرافیکی (GUI) با قابلیت های پیشرفته پیاده سازی شده است.

این پروژه شامل بخش های مختلفی است

۱- ایجاد محیط گرافیکی gui  برای برقراری راحت و آسان با برنامه نوشته شده

۲-امکان ضبط صدا
۳- امکان پخش صدا
۴- قابلیت اعمال فیلتر FIR و پخش صدا با فیلتر
۵- حذف نویز denoising از سیگنال ضبط شده
۶- پخش صدا بعد از حذف نویز
این پروژه یک پروژه گامل در زمینه پردازش صوت است و قابلیت استفاده برای پایان نامه ها در زمینه پردازش سیگنال را دارد و در ادامه بخشی از نتایج حاصل از شبیه سازی ها نشان داده شده است. همچنین محیط گرافیکی طراحی شده بسیار ساده بوده و کاربران می توانند به راحتی از ان استفاده نمایند.
حذف نویز از صدا

حذف نویز از صدا


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود شبیه سازی پروژه ضبط، پخش، فیلتر گذاری و حذف نویز از صدا با متلب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با ما

  • شماره تماس : 09360147484
  • ایمیل : info@sigmaland.ir
تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت سیگمالند محفوظ است.