اطلاعات شبکه ۱۳ باسه استاندارد IEEE

خلاصه:

شبکه ۱۳ شینه استاندارد IEEE نیز همانند شبکه ۳۳ و ۶۹ شینه استاندارد IEEE جز مهمترین شبکه های استاندارد است. این شبکه قسمتی از سیستم فوق توزیع شهر نیویورک آمریکاست. این شبکه از چنان استانداردی برخوردار است که اکثر دانشجویان برای کارهای تحقیقاتی خود از این شبکه استفاده می کنند. در این قسمت شما به اطلاعات شبکه ۱۳ باسه IEEE شینه می توانید به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

قیمت دانلود مقاله
0تومان
گزارشکار: دارد شبیه سازی : ام فایل متلب
شرح موضوع

اطلاعات شبکه ۱۳ باسه IEEE

در این پروژه اطلاعات شبکه توزیع ۱۳ باسه استاندارد IEEE بصورت رایگان در اختیار علاقه مندان و محققان عزیز قرار می گیرد. در اکثر مقالات جهت شبیه سازی و بررسی نتایج مطالعات از اطلاعات این شبکه  استفاذه می شود. اطلاعات مربوط به این شبکه ها شامل امپدانس شاخه ها و بار متصل به باس ها ، توان اکتیوف توان راکتیو و توان تولید هر باس است.  اطلاعات در قابل فایل ورد و فایل اکسل نشان داده شده است.

این شبکه یک شبکه توزیع 13 باسه مطابق با استاندارد IEEE می باشد. در اکثر مقالات جهت شبیه سازی و بررسی نتایج مطالعات مورد استفاذه قرار می گیرد. اطلاعات مربوط به این شبکه ها شامل امپدانس شاخه ها و بار متصل به باس ها ( توان اکتیو و راکتیو ) و توان تولید هر باس واطلاعات مربوط به ترانسفورماتور و محدودیت های توان راکتیو شبکه می باشد. محدودیت های توان اکتیو انتقالی هر خط نیز در این پی دی اف آورده شده است.

شبکه ۱۳ باسه استاندارد IEEE

شبکه ۱۳ باسه استاندارد IEEE

مواردی که شاید علاقه مند به خرید آن باشید:

آموزش پخش بار شبکه های شعاعی به روش پسرو پیشرو 

آموزش بازآرایی شبکه های توزیع شعاعی


نقد و بررسی‌ها

  1. علي

    عالي

    • mirbagher_fara (خریدار محصول)

      مرسی از نظرتون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

آموزش برنامه نویسی

پشتیبانی

ارتباط با ما

  • شماره تماس : 09360147484
  • ایمیل : info@sigmaland.ir

نماد اعتماد الکترونیکی

لوگو طلایی

logo-samandehi
تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت سیگمالند محفوظ است.