اطلاعات شبکه ۶۹ باسه استاندارد IEEE

خلاصه:

شبکه ۶۹ شینه استاندارد IEEE نیز همانند شبکه ۳۳ شینه استاندارد IEEE جز مهمترین شبکه های استاندارد است. این شبکه قسمتی از سیستم فوق توزیع شهر نیویورک آمریکاست. این شبکه از چنان استانداردی برخوردار است که اکثر دانشجویان برای کارهای تحقیقاتی خود از این شبکه استفاده می کنند. اطلاعات و فایل mfile در متلب این شبکه به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.

قیمت دانلود مقاله
0تومان
گزارشکار: دارد شبیه سازی : در نرم افزار متلب
شرح موضوع

اطلاعات شبکه ۶۹ باسه IEEE بصورت mfile در متلب

در این پروژه اطلاعات شبکه توزیع ۶۹ باسه استاندارد IEEE بصورت رایگان در اختیار علاقه مندان و محققان عزیز قرار می گیرد. در اکثر مقالات جهت شبیه سازی و بررسی نتایج مطالعات از اطلاعات این شبکه  استفاذه می شود. اطلاعات مربوط به این شبکه ها شامل امپدانس شاخه ها و بار متصل به باس ها ، توان اکتیوف توان راکتیو و توان تولید هر باس است. علاوه بر pdf یک mfile فایل متلب نیز وجود دارد که اطلاعات شبکه ۶۹ باسه استاندار IEEE در کد نویسی شده است. در این فایل حتی اطلاعات مربوط به tie switch ها نیز موجود می باشد که برای تحقیقاتی مانند بازآرایی شبکه به این اطلاعات نیاز است.

اگر می خاهید شبیه سازی های خود را بر روی شبکه توزیع ۶۹ شینه IEEE انجام دهید. بعنوان مثال میخواهید هماهنگی رله و فیوز، مکانیابی DG ، جایابی خازن ، برنامه ریزی منابع تولید پراکنده یا هر چیز دیگر را روی شبکه ۶۹ باسه IEEE بررسی کنید باید اطلاعاتی نظیر توان مصرفی هر شین، اندوکتانس و راکتانس تک تک خطوط این شبکه را داشته باشید تا بتوانید کار و ایده ی خود را با سایر مقالات علمی مقایسه کرده و بهبود یافتن نتایج خود را نشان دهید.

اگر میخواهید مقاله ای در IEEE یا در الزویر چاپ کنید بهتر است از این شبکه های استاندارد در کار خود استفاده کنید. شما می توانید اطلاعات IEEE ۶۹ باسه را به صورت رایگان از سایت دانلود نمایید.

در این بخش اطلاعات رایگان شبکه توزیه ۶۹ باسه استاندارد IEEE در اختیار شما قرار گرفته است.

شبکه ۶۹ باسه استاندارد

شبکه ۶۹ باسه استاندارد

مواردی که شاید علاقه مند به خرید آن باشید:

آموزش پخش بار شبکه های شعاعی به روش پسرو پیشرو 

آموزش بازآرایی شبکه های توزیع شعاعی


نقد و بررسی‌ها

  1. عقیل جاویدان

    شبکه نامتعادل هم قرار دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

آموزش برنامه نویسی

پشتیبانی

ارتباط با ما

  • شماره تماس : 09360147484
  • ایمیل : info@sigmaland.ir

نماد اعتماد الکترونیکی

لوگو طلایی

logo-samandehi
تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت سیگمالند محفوظ است.